УПИС У ШКОЛСКУ 2019/20. ГОДИНУ ЗА СВЕ УЧЕНИКЕ

  • УПИС УЧЕНИКА У ШКОЛСКУ 2019/20. ГОДИНУ: 27 и 28.8.2019. ОД 9- 12 ЧАСОВА КОД РАЗРЕДНИКА.

 

  • ПОТРЕБНА ДОКУМЕНТА ЗА УПИС: СВЈЕДОЧАНСТВО О ЗАВРШЕНОМ ПРЕТХОДНОМ РАЗРЕДУ, РОДНИ ЛИСТ, ПОТВРДА О УПЛАЋЕНОЈ ПАРТИЦИПАЦИЈИ.

 

  • УЧЕНИЦИ ПРВИХ РАЗРЕДА ПОНИЈЕТИ САМО ПОТВРДУ О УПЛАТИ.

 

  • УЧЕНИЦИ КОЈИ СУ ОСЛОБОЂЊНИ ПЛАЋАЊА ПАРТИЦИПАЦИЈЕ МОРАЈУ ДОНИЈЕТИ ОДГОВАРАЈУЋЕ УВЈЕРЕЊЕ.

 

 

 

 

                                                                             УПРАВА ШКОЛЕ

 

СПИСАК КАНДИДАТА КОЈИ ИСПУЊАВАЈУ УСЛОВЕ КОНКУРСА КОЈИ ЈЕ ОБЈАВЉЕН У ДНЕВНОМ ЛИСТУ „ГЛАС СРПСКЕ“, 7.8.2019. ГОДИНЕ

 

СПИСАК КАНДИДАТА КОЈИ ИСПУЊАВАЈУ УСЛОВЕ КОНКУРСА КОЈИ ЈЕ ОБЈАВЉЕН

                   У ДНЕВНОМ ЛИСТУ „ГЛАС СРПСКЕ“, 7.8.2019. ГОДИНЕ

 

  1. Енглески језик, 10 часова седмично – до 5. марта 2020. године (до повратка раднице са породиљског одсуства):

 

  1. Ивана Шотра из Шамца

 2. Математика, 10 часова седмично, до краја школске 2019/2020. године –

31.8.2020. године:

  1. Дејана Савић из Модриче

 

  1.   Православна вјеронаука, 13 часова седмично, до краја школске 2019/2020.

године  – 31.8.2020. године:

  1. Александар Стевановић из Скугрића, општина Модрича

 

  1. Исламска вјеронаука, 2 часа седмично, до краја школске 2019/2020. године- 31.8. године:
  • није било пријављених кандидатa

 

  1. Психологија и пословна комуникација ( 2+2 часа) седмично, до краја школске 2019/2020. године- 31.8.2020. године:
    1. Аида Окановић из Градачца

 

  1. Стручни предмети електро струке ( дипломирани инжењер електротехнике смјер рачунарство или професор информатике), пуна седмична норма, до краја школске 2019/2020. године- 31.8.2020. године:
    1. Дaнијел Лазаревић из Добоја

 

  1. Стручни предмети машинске струке, пуна седмична норма, до краја школске 2019/2020. године- 31.8. 2020. године:
    1. Зоран Зековић из Фоче

 

  1. Стручни предмети машинске струке, 12 часова седмично практичне наставе четвртог степена, до краја школске 2019/2020. године- 31.8.2020. године:

       – није било пријављених кандидата

  1. Практична настава машинске струке трећег степена, 23 часа седмично, до краја школске 2019/2020. године- 31.8.2020. године:

- није било пријављених кандидата

  1. Стручни предмети пољопривредне струке, смјер хортикултура, 4 часа седмично, до краја школске 2019/2020. године- 31.8.2020. године:
    1. Урош Шушак из Прњавора
  2. Социјални радник, пуно радно вријеме, до 10. августа 2020. године ( до повратка раднице са породиљског одсуства):
    1. 1.Маја Тодоровић из Доње Слатине, општина Шамац

 

Кандидати  који испуњавају услове конкурса приступају тестирању и интервјуу, у сриједу 21.9.2019. године у 10,00 часова.

Директор

Новка Марковић, проф.

СПИСАК КАНДИДАТА КОЈИ ИСПУЊАВАЈУ УСЛОВЕ КОНКУРСА КОЈИ ЈЕ ОБЈАВЉЕН-1 СПИСАК КАНДИДАТА КОЈИ ИСПУЊАВАЈУ УСЛОВЕ КОНКУРСА КОЈИ ЈЕ ОБЈАВЉЕН-2

О Б А В Ј Е Ш Т Е Њ Е О УПЛАТИ ПАРТИЦИПАЦИЈЕ ЗА УПИС

НА ОСНОВУ УПУТСТВА МИНИСТАРСТВА ПРОСВЈЕТЕ И КУЛТУРЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ И ОДЛУКЕ ШКОЛСКОГ ОДБОРА, ОБАВЈЕШТАВАМО СВЕ УЧЕНИКЕ ДА ЈЕ ИЗНОС ПАРТИЦИПАЦИЈЕ ЗА ШКОЛСКУ 2019/2020. ГОДИНУ 50,00 КМ.

УЧЕНИК ЈЕ ОБАВЕЗАН ДА ДОНЕСЕ ДОКАЗ О УПЛАТИ ПАРТИЦИПАЦИЈЕ (УПЛАТНИЦУ) РАЗРЕДНОМ СТАРЈЕШИНИ НА ДАН УПИСА (27. и 28.8. 2019. од 9-12.00 часова)

ОСЛОБОЂЕНИ УПЛАТЕ ПАРТИЦИПАЦИЈЕ:

 

  1. ДЈЕЦА РАТНИХ ВОЈНИХ ИНВАЛИДА ОД I – IV КАТЕГОРИЈЕ
  2. ДЈЕЦА БЕЗ ЈЕДНОГ ИЛИ ОБА РОДИТЕЉА
  3. ПРИМАОЦИ СОЦИЈАЛНЕ ПОМОЋИ
  4. ДЈЕЦА ИЗ ВИШЕЧЛАНИХ ПОРОДИЦА (ЧЕТВОРО И ВИШЕ ДЈЕЦЕ)

ДЈЕЛИМИЧНО ОСЛОБОЂЕНИ:

 

  1. УЧЕНИЦИ ИЗ ПОРОДИЦА КОЈЕ УПИСУЈУ ДВОЈЕ ИЛИ ВИШЕ ДЈЕЦЕ У ОВУ ШКОЛУ ПЛАЋАЈУ САМО ЈЕДАН ИЗНОС ПАРТИЦИПАЦИЈЕ ( 50 КМ )

НАПОМЕНА: ЗА ПОТПУНО ИЛИ ДЈЕЛИМИЧНО ОСЛОБАЂАЊЕ ПЛАЋАЊА ПАРТИЦИПАЦИЈЕ ПОТРЕБНО ЈЕ ДОСТАВИТИ ОДГОВАРАЈУЋЕ УВЈЕРЕЊЕ.

 

                                           УПРАВА ШКОЛЕ

 

ИНСТРУКЦИЈА ЗА ПЛАЋАЊЕ

УПЛАТА СЕ ВРШИ У БАНЦИ НА СЉЕДЕЋИ НАЧИН:

 

ПРИМАЛАЦ: ТРЕЗОР ОПШТИНЕ МОДРИЧА

 

          БРОЈ:     5620110000070475  НЛБ РАЗВОЈНА БАНКА

 

                или    555-008-02240140-45 НОВА БАНКА

         

          СВРХА: УПЛАТА ПАРТИЦИПАЦИЈЕ ЗА УПИС У

______ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

 

ВРСТА ПРИХОДА: 722591

 

          ОПШТИНА: 064

 

          БУЏЕТСКА ОРГАНИЗАЦИЈА: 0815051

 

 

Најбољи ученици у одјељењу, похваљени ученици и ученици без изостанака у школској 2018/2019. години

Најбољи ученици у одјељењу, похваљени ученици и ученици без изостанака у школској 2018/2019. години

Одјељење Најбољи ученик Похваљени ученици Ученици без изостанака
1-1 Анђела Станојевић Анђела Билбија

Александра Вучићевић

Вања Грашаревић

Сашка Грашаревић

Божана Дугић

Кристина Јовичић

Кристина Кузмановић

Наташа Кузмановић

Анђела Лазић

Нађа Лукић

Тања Лукић

Гордана Мишић

Јована Мишић

Горан Новаковић

Михаела Новаковић

Игор Поповић

Анђела Станојевић

Анастасија Томић

Михаела Новаковић
1-2 Марија Јовановић Немања Велемир

Андреј Ђукић

Бранка Жилић

Марија Јовановић

Милена Јовић

Ивана Мићић

Моника Перановић

Немања Ристић

Марија Јовановић

Анђела Лазић

Немања Ристић

Саво Стајић

1-3 Aline Baumann Aline Baumann

Бранкица Марковић

Мирјана Теофиловић

Рада Тодоровић

Слађана Милићевић

Драган Видић
1-4  Јефимија Малбаша Марио Костадиновић

Јефимија Малбаша

Дејан Нинковић

Дејан Мићановић

1-5 Дарко Станојевић
1-6 Стојан Илић
1-7 Николина Николић Николина Николић Наташа Којић

Николина Николић

Јована Савић

Мирољубка Кузмановић

2-1 Марина Илић Марина Илић

Велибор Благојевић

Синиша Малиновић

Ђорђе Нинковић

Андреј Пејић

Ђурђина Стокић

Јована Ђурић

Анђела Симић

 

 

 

Јована Ђурић

Анђела Симић

Одјељење Најбољи ученик Похваљени ученици Ученици без изостанака
2-2 Виолета Радојевић Емилија Ћулибрк

Виолета Радојевић

Ивана Митошевић

Марко Којић

Арсен Тим Херман

Драженка Катанић

Живко Новаковић
2-3 Јован Недић Јован Недић

Сретенка Савић

Сретенка Савић
2-4 Драгана Лукић Александар Јевтић

Драгана Лукић

Адријана Новаковић

Бојана Пебић

Бојана Пебић
2-5 Јово Брадашевић Дарко Бамбуловић

Бранимир Марковић

Борис Савић

Миленко Савић

Јово Станојевић

Миленко Тодоровић

Дарко Бамбуловић

Синиша Милинковић

2-6 Марко Благојевић
2-7 Мара Тешић Теа Смиљић

Мара Тешић

Дарко Бошњак

Теа Смиљић
2-8 Вања Пурић Марина Пантић
3-1 Саша Савић Дајана Даниловић

Хелена Гајић

Ненад Ђорђић

Милица Ивић

Биљана Ковачевић

Дијана Лазић

Саша Савић

3-2 Слађана Дамјановић Слађана Дамјановић

Никола Васиљевић

Бранко Вујанић

Елена Вујић

Стефан Вуковић

Новица Драгановић

Тода Игњатовић

Ања Јандрић

Јован Лукић

Александар Маринковић

Ања Митровић

Стефан Поповић

Никола Симић

Ивана Смиљић

Марко Тодоровић

3-3 Марија Јовић Марија Јовић

Ивана Божић

Наталија Игњатовић

Тајана Дамјановић

3-4 Ивана Новаковић Маја Божић

Ивана Новаковић

Јована Перић

Вероника Станковић

Јована Перић

Ивана Новаковић

3-5 Марина Момковић Марина Момковић

Дејана Недић

Дејана Стакић

Аријана Максимовић

Одјељење Најбољи ученик Похваљени ученици Ученици без изостанака
3-6 Маријана Галешић Маријана Галешић

Данијела Станковић

Емина Бајрић

Елма Мешић

3-7 Новак Панић Новак Панић

Сретенка Николић

Сретенка Николић
3-8 Бојан Лукић Бојан Лукић

Бојан Марковић

3-9 Бранко Ђурић Марко Стјепанић

Бранко Ђурић

4-1 Дејан Поповић Никола Антонић

Бане Герић

Стефан Крстић

Маја Лукић

Гаврило Малбаша

Свјетлана Новаковић

Милош Пејић

Дејан Поповић

Марина Тодоровић

4-2 Жељко Трипић Наташа Божић

Небојша Гаврић

Јелена Новаковић

Драгана Ракић

Раде Стојановић

Жељко Трипић

Свјетлана Цвијановић

4-3 Теодора Видић Теодора Видић

Неира Крајновић

Јелена Недић

4-4 Драган Грабовац Тамара Гвозденов

Младен Којић

Анђела Лазаревић

Милан Мишановић

Оливер Паљић

4-5 Сара Стојановић Сара Стојановић

Данијела Ћирковић

Љубица Шумар

Амра Шаћировић

 

Истраживање о родној равноправности психолошке секције наше школе

Психолошка секција наше школе провела је занимљиво истраживање о родној равноправности међу ученицима основне и средње школе. У овом албуму можете погледати резултате и закључке истраживања.

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.

Додјела диплома 2019. године

У четвртак, 13.06.2019. године одржана је додјела диплома у холу наше школе.

Ове године средњу школу завршило је укупно осам одјељења, 190 матураната.

И то: -70 ученика гимназије, 45 општег смјера и 25 ученика друштвено – језичког смјера

-32 ученика пољопривредни техничар

-26 ученика текстилни техничар

-22 ученика трговац

-24 ученика ауто – електричар

-16 ученика електричар.

1 2 3 38