Најбољи ученици у одјељењу, похваљени ученици и ученици без изостанака у школској 2018/2019. години

Најбољи ученици у одјељењу, похваљени ученици и ученици без изостанака у школској 2018/2019. години

Одјељење Најбољи ученик Похваљени ученици Ученици без изостанака
1-1 Анђела Станојевић Анђела Билбија

Александра Вучићевић

Вања Грашаревић

Сашка Грашаревић

Божана Дугић

Кристина Јовичић

Кристина Кузмановић

Наташа Кузмановић

Анђела Лазић

Нађа Лукић

Тања Лукић

Гордана Мишић

Јована Мишић

Горан Новаковић

Михаела Новаковић

Игор Поповић

Анђела Станојевић

Анастасија Томић

Михаела Новаковић
1-2 Марија Јовановић Немања Велемир

Андреј Ђукић

Бранка Жилић

Марија Јовановић

Милена Јовић

Ивана Мићић

Моника Перановић

Немања Ристић

Марија Јовановић

Анђела Лазић

Немања Ристић

Саво Стајић

1-3 Aline Baumann Aline Baumann

Бранкица Марковић

Мирјана Теофиловић

Рада Тодоровић

Слађана Милићевић

Драган Видић
1-4  Јефимија Малбаша Марио Костадиновић

Јефимија Малбаша

Дејан Нинковић

Дејан Мићановић

1-5 Дарко Станојевић
1-6 Стојан Илић
1-7 Николина Николић Николина Николић Наташа Којић

Николина Николић

Јована Савић

Мирољубка Кузмановић

2-1 Марина Илић Марина Илић

Велибор Благојевић

Синиша Малиновић

Ђорђе Нинковић

Андреј Пејић

Ђурђина Стокић

Јована Ђурић

Анђела Симић

 

 

 

Јована Ђурић

Анђела Симић

Одјељење Најбољи ученик Похваљени ученици Ученици без изостанака
2-2 Виолета Радојевић Емилија Ћулибрк

Виолета Радојевић

Ивана Митошевић

Марко Којић

Арсен Тим Херман

Драженка Катанић

Живко Новаковић
2-3 Јован Недић Јован Недић

Сретенка Савић

Сретенка Савић
2-4 Драгана Лукић Александар Јевтић

Драгана Лукић

Адријана Новаковић

Бојана Пебић

Бојана Пебић
2-5 Јово Брадашевић Дарко Бамбуловић

Бранимир Марковић

Борис Савић

Миленко Савић

Јово Станојевић

Миленко Тодоровић

Дарко Бамбуловић

Синиша Милинковић

2-6 Марко Благојевић
2-7 Мара Тешић Теа Смиљић

Мара Тешић

Дарко Бошњак

Теа Смиљић
2-8 Вања Пурић Марина Пантић
3-1 Саша Савић Дајана Даниловић

Хелена Гајић

Ненад Ђорђић

Милица Ивић

Биљана Ковачевић

Дијана Лазић

Саша Савић

3-2 Слађана Дамјановић Слађана Дамјановић

Никола Васиљевић

Бранко Вујанић

Елена Вујић

Стефан Вуковић

Новица Драгановић

Тода Игњатовић

Ања Јандрић

Јован Лукић

Александар Маринковић

Ања Митровић

Стефан Поповић

Никола Симић

Ивана Смиљић

Марко Тодоровић

3-3 Марија Јовић Марија Јовић

Ивана Божић

Наталија Игњатовић

Тајана Дамјановић

3-4 Ивана Новаковић Маја Божић

Ивана Новаковић

Јована Перић

Вероника Станковић

Јована Перић

Ивана Новаковић

3-5 Марина Момковић Марина Момковић

Дејана Недић

Дејана Стакић

Аријана Максимовић

Одјељење Најбољи ученик Похваљени ученици Ученици без изостанака
3-6 Маријана Галешић Маријана Галешић

Данијела Станковић

Емина Бајрић

Елма Мешић

3-7 Новак Панић Новак Панић

Сретенка Николић

Сретенка Николић
3-8 Бојан Лукић Бојан Лукић

Бојан Марковић

3-9 Бранко Ђурић Марко Стјепанић

Бранко Ђурић

4-1 Дејан Поповић Никола Антонић

Бане Герић

Стефан Крстић

Маја Лукић

Гаврило Малбаша

Свјетлана Новаковић

Милош Пејић

Дејан Поповић

Марина Тодоровић

4-2 Жељко Трипић Наташа Божић

Небојша Гаврић

Јелена Новаковић

Драгана Ракић

Раде Стојановић

Жељко Трипић

Свјетлана Цвијановић

4-3 Теодора Видић Теодора Видић

Неира Крајновић

Јелена Недић

4-4 Драган Грабовац Тамара Гвозденов

Младен Којић

Анђела Лазаревић

Милан Мишановић

Оливер Паљић

4-5 Сара Стојановић Сара Стојановић

Данијела Ћирковић

Љубица Шумар

Амра Шаћировић