Одјељења у школској 2018/2019. години

Одјељење:                    Смјер/занимање:                                                  Разредни старјешина:

I1                       Гимназија – општи смјер                                             Петра Митровић

I2                       Гимназија – рачунарско-информатички смјер           Мара Драгичевић                              

I3                                   Економски техничар                                                    Владенко Ковачевић

I4                                  Техничари за ЦНЦ технологије                                   Јован Микић

I5                                   Инсталатер/Бравар                                                     Драган Тутњевић

I6                                   Варилац                                                                       Горан Миловановић

I7                       Кожарски техничар                                                     Митра Гајић

 

II1                                  Гимназија – општи смјер                                         Анђелко Старчевић

II2                                  Гимназија – општи смјер                                        Слађана Станковић

II3                                 Гимназија –  друштвено-језички смјер                    Рајко Живковић

II4                                 Техничар рачунарства                                            Јадранка Митровић

II5                                 Техничар мехатронике                                            Жељко Пеулић

II6                                  Електроничар механичар                                      Угљеша Малбаша                

II7                                  Пољопривредни техничар                                     Слободан Срдић

II8                      Цвјећар – вртлар                                                      Дејан Лучић

 

III1                                Гимназија – општи смјер                                           Ружа Зарић

III2                                Гимназија – рачунарско-информатички смјер         Кристина Горановић

III3                     Гимназија –  друштвено-језички смјер                     Свјетлана Микић

III4                                Економски техничар                                                  Љиља Илић

III5                                Економски техничар                                                  Миљан Перишић

III6                                Трговац                                                                       Анела Софић

III7                               Техничар електроенергетике                                    Данијела Пурић   

III8                               Ауто-електричар                                                       Аница Видаковић

III9                     Електричар                                                                 Марко Мркаљевић

 

IV1                            Гимназија – општи смјер                                             Невенка Кузмановић

IV2                            Гимназија – општи смјер                                             Свјетлана Живковић

IV3                            Гимназија, друштвено-језички смјер                          Вања Вујић

IV4                            Пољопривредни техничар                                          Снежана Мишић

IV5                            Текстилни техничар                                                     Дијана Мишић